CO O NAS MÓWIĄ:

Współpraca z Panią Aleksandrą Zienowicz-Wielebską to znakomity przykład możliwości poszerzania horyzontów we własnym biznesie. Aspekt psychologiczny w każdej branży staje się coraz bardziej istotny, a przy wsparciu fachowców staje się nieoceniony. Pracowaliśmy przy kilku projektach, w których poza profesjonalizmem obsługi w zakresie badań i obszarze kwestii związanych z psychologią pracy, dało się odczuć olbrzymią pasję, niezwykły takt i wrażliwość na potrzeby projektu. Gorąco polecam.
Kamil Przełęcki
Producent filmowy
Jeśli istnieją spotkania, które zmieniają życie, to zdecydowanie są to spotkania z Olą i Polą. Miałam przyjemność pracować z Dziewczynami podczas programu Start w zawodzie psychologa sportu. Byłam wtedy studentką, która marzyła o pracy w sporcie, nie miałam jednak praktycznie żadnej wiedzy. Dzięki Startowi zyskałam wiedzę, odwagę i wsparcie w realizacji moich marzeń. Podczas naszych spotkań warsztatowych Dziewczyny dzieliły się swoim doświadczeniem zawodowym, chętnie odpowiadały na pytania oraz stworzyły przyjazną i bezpieczną przestrzeń do tego, by dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Zaproponowane w trakcie Startu ćwiczenia pomogły nie tylko zdobyć rzetelną, praktyczną wiedzę, ale także refleksyjnie przemyśleć jakim psychologiem chcę być, jakie wartości są dla mnie ważne, komu i jak chcę pomagać. Ola i Pola to profesjonalistki z pasją, które swoją wiedzą, otwartością i wsparciem, uskrzydlają wszystkich, którzy z nimi pracują.
Patrycja Chwiłkowska
Psycholog, doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UAM
Z przyjemnością dowiaduję się o ofertach Oli Zienowicz-Wielebskiej i Poli Weiner skierowanych do środowiska artystycznego i scenicznego i zapraszających do współpracy w obszarze psychologii wykonania i osiągnięć. Osoby, zespoły i organizacje funkcjonujące w szeroko pojętym „performance” zyskują na optymalizacji swojej psychologii i działania. To wiemy. O czym nie wiedzą wszyscy, to gama kompetencji, szeroka i głęboka wiedza oraz wysoka klasa we współdziałaniu z ludźmi, które wnoszą Psycholożki Ola i Pola. Dokładnie: przez duże „P”. Po wspólnie zrealizowanych projektach krajowych i międzynarodowych. Polecam!
Profesor Artur Poczwardowski
Uniwersity of Denver, USA
Zarówno Aleksandra Zienowicz-Wielebska jak i Pola Weiner od wielu lat czynnie działają w Fundacji Sportu Pozytywnego. Dzięki ich nowatorskim pomysłom i dużemu zaangażowaniu Fundacja mogła z powodzeniem realizować ważne z perspektywy środowiska sportowego w Polsce projekty. Obie twórczynie Centrum Psychologii Wykonania wielokrotnie udowodniły swój wyjątkowy profesjonalizm i kreatywność – dzięki czemu takie projekty jak „Start w zawodzie psychologa sportu” czy „Poznaj bardziej” stały się wyznacznikiem wysokiej jakości kursów z zakresu psychologii sportu. Aleksandra Zienowicz – Wielebska i Pola Weiner to specjalistki w swoich dziedzinach. Dzięki nienagannej kulturze pracy i dużej empatii potrafią właściwie definiować trudności i stojące przed Klientami wyzwania – co ułatwia wspólne znalezienie efektywnych rozwiązań. Warto im zaufać!
Tomasz Kurach
Psycholog sportu, prezes Fundacji Sportu Pozytywnego
Gdy mówimy o pracy z młodzieżą poprzez sport i sztukę, chcemy robić to wielogłosowo. Dlatego do współpracy przy opracowaniu katalogu wystawy „Słowo i obraz” zaprosiliśmy psycholożki. Pani dr Aleksandra Zienowicz-Wielebska i Pola Weiner podeszły do tematu niezwykle entuzjastycznie i z ogromną dynamiką. Zależało nam na tekście, który umocni naszego odbiorcę-nauczyciela w przekonaniu, że praca z nastolatkiem oparta na relacji i budowaniu pozytywnej przestrzeni do wyrażania siebie jest nieoceniona. My dorośli jesteśmy odpowiedzialni za to, aby słowa i obrazy, którymi mówi do nas młodzież, umieć z odpowiednią wrażliwością zinterpretować i być gotowym do dalszego działania. Albo po prostu być, wysłuchać. Tak jak w sporcie i sztuce mamy etapy intensywnego przygotowania i tworzenia albo wyciszenia, regeneracji, zbierania inspiracji. Tekst, który powstał spełnia nasze oczekiwania. Dziękujemy za rzetelność i terminowość.
Monika Myszkowska
Dział Edukacji Olimpijskiej PKOl
Współpraca z Centrum Psychologii Wykonania jest jednym z naszych ulubionych projektów. Pola i Ola imponują mi jednocześnie swoim profesjonalizmem i przygotowaniem merytorycznym, jak i ludzkim podejściem, wielką empatią, chęcią wysłuchania i zrozumienia drugiej strony bez oceniania. W codziennej pracy są zawsze konkretne, rzetelne i doskonale przygotowanie oraz pełne entuzjazmu i energii. Szczególnie cenię nasze dyskusje i momenty gdy mieliśmy odmienne zdania - sytuacje, które z Olą i Polą były zawsze rozwiązywane miło, spokojnie i rzeczowo
Michał Lech
Traffic Design
Praca projektantek i projektantów oraz naszych wykonawców (malarzy, grafików) często wiąże się ze stresem związanym z tym, jak odbierane są jej efekty i oceną wielu osób: od członków zespołu, przez klientów po osoby ze środowiska. Projekty Traffic Design są często prezentowane i komentowane w mediach, w przestrzeni publicznej i wirtualnej. Dodatkową presję stanowią sztywne deadliny, ograniczenia wykonawcze, czy modyfikacje projektów i zakresów. Centrum Psychologii Wykonania wspiera nasz zespół w efektywnej pracy, radzeniu sobie z presją, stawianiem celów, komunikacją wewnątrz grupy i z klientami oraz znaczeniem ogólnego dobrostanu i wypoczynku w pracy kreatywnej
Traffic Design